KONST / Litografier / Färglitografi 14807045
nr 1480 7045
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Signerad, numrerad 116/125. Färglitografi, bildmått: 53x76 cm, yttermått inklusive ram: 67x94
Kondition: missfärgningar
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 augusti 2022
kl 19:25:42
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström